Volop leven in en rond de Dominicuskerk!

Naast de vieringen op zondag om 10.00 uur is er in de Dominicuskerk sinds vorig  jaar wekelijks een wereldwake, vanaf 13 januari voortaan op vrijdagochtend om 10.00 uur. Maandelijks komt de Dominicusleesgroep bijeen op dinsdagavond. Op donderdagavonden repeteert ons koor Weerklank. Deze maand beginnen er weer de nodige nieuwe activiteiten, veelal vanuit de stichting Vrienden van de Dominicus. U vindt ze kort samengevat in onze activiteitenagenda. Een echt dominicaanse activiteit is het leerhuis rond het evangelie van Mattheüs met Henk Jongerius o.p. op vier donderdagen vanaf 19 januari, met eventueel een afsluitend kloosterweekend in Huissen op 20 en 21 mei. Ook komen er acht zaterdagen van de collegereeks Geloven in de (post)moderne samenleving, een initiatief van De Zinnen. Kortom, kijk wat er van uw gading bij is en meld u aan!


This entry was posted in Bezieling, Cultuur, Dominicanen, Leren, Nieuws. Bookmark the permalink.