Vieren in de zomer

MariakapelIn juli en augustus vieren we steeds samen met de geloofsgemeenschap van de Antoniuskerk, afwisselend in onze kerk en in de Antoniuskerk. In de mededelingen vindt u een overzicht van deze vieringen. Bijzondere vieringen zijn er ook tijdens de zomerperiode. Op 5 augustus vieren we onze patroonheilige, Dominicus de Guzman, en op 15 augustus, Maria Tenhemelopneming, vieren we samen met jonge pelgrimerende dominicanen die op weg zijn naar hun nieuwe woonplaats Rotterdam. In augustus melden we meer hierover. ‘s Zomers is de Mariakapel net als anders op weekdagen van 9.00 tot 12.00 uur geopend. Kom gerust door de week tussen 9.00 en 12.00 uur een kopje koffie/thee drinken: onze gastheren/gastdames ontvangen iedereen gastvrij!


This entry was posted in Dominicanen, Vieringen. Bookmark the permalink.