Zondag 12 augustus begint de pelgrimage van jonge dominicanen vanuit Huissen naar Rotterdam. Op de site van de dominicanen in Nederland kunt u de route volgen en ook zien waar en wanneer er onderweg vieringen zijn. Na een tocht vanuit Wijk bij Duurstede doen de pelgrims ook de Dominicuskerk aan op woensdag 15 augustus, het feest van Maria Tenhemelopneming, Om 19.00 uur is er een eucharistieviering. Op donderdag 16 augustus zijn er om 8.30 uur lauden (ochtendgebed) in de Dominicuskerk, waarna de tocht doorgaat richting Montfoort. Op 15 augustus repeteert een ad hoc-koor onder leiding van Leny Beemer om 14.00 uur de liederen van de viering. Tegen vieren worden de pelgrims in Utrecht verwacht. Beleef de tocht mee via de site van de dominicanen, en van harte welkom in Utrecht op 15 en 16 augustus!
- Vieringen op zondag om 10.00 uur en daarnaast is er het getijdengebed. Meer informatie? Kijk bij de mededelingen en op onze activiteitenagenda. Bekijk op YouTube onze online-vieringen.
Zoeken
-
Recente berichten
Onderwerpen
Archief
Getijdengebed
Zaterdag 27 februari – lauden 8:30 uur (let op, half uur later) – vespers 18:30 uur
Zondag 28 februari, Tweede Zondag van de Veertigdagentijd – geen lauden, livestream viering van woord en gebed, 10:00 uur – vespers 18:30 uur
Maandag 1 maart – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Dinsdag 2 maart – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Woensdag 3 maart, lauden 8:00 uur – online oecumenische vespers, 19.00 uur
Donderdag 4 maart – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Vrijdag 5 maart– lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Zaterdag 6 maart – lauden 8:30 uur (let op, half uur later) – vespers 18:30 uurZondag 7 maart, Derde Zondag van de Veertigdagentijd – geen lauden, livestream viering van woord en gebed, 10:00 uur – vespers 18:30 uur