Met Jezus’ slavendood aan het kruis is het verhaal van zijn lijden niet definitief afgelopen. Zijn belofte van opstanding uit de dood zal Hij volbrengen. Gods kracht heeft Hem doen verrijzen uit de dood, om zijn leerlingen voor te gaan vnauit Galilea. Het laatste woord is niet aan de dood! Moge het onverwachte en menselijk onmogelijke met Pasen ook hier en nu mogelijk worden, als een nieuw begin van leven. De geloofsgemeenschap van de Dominicuskerk wenst u dan ook van harte een Zalig Pasen toe! Op Eerste Paasdag was u welkom in de viering van woord, gebed en communie om 10.00 uur. De zang werd verzorgd door de koren Weerklank en de Schola Dominicana. Graag reiekn we u ook de overweging aan van lekendominicaan Erik Borgman.
- Vieringen op zondag om 10.00 uur en daarnaast het getijdengebed. Meer informatie? Kijk bij de mededelingen en op onze activiteitenagenda. Bekijk op YouTube onze online-vieringen.
Zoeken
Rooster gebed en liturgie
Zaterdag 3 juni – lauden 8:30 uur – vespers 18:30 uur
Zondag 4 juni, Heilige Drie-eenheid – geen lauden – 10:00 uur bid & breakfast viering – vespers 18:30 uur
Maandag 5 juni – lauden 8:30 uur – vespers 18:30 uur
Dinsdag 6 juni – lauden 8:00 uur – wereldwake 9:30 uur – vespers 18:30 uur
Woensdag 7 juni – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uura
Donderdag 8 juni – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Vrijdag 9 juni – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Zaterdag 10 juni – lauden 8:30 uur – vespers 18:30 uurZondag 11 juni, Sacramentsdag – geen lauden – 10:00 uur eucharistieviering – vespers 18:30 uur
-
Recente berichten
Onderwerpen
Archief