In de Veertigdagentijd en de Goede Week hebben we een weg mogen afleggen die soms ons eigen leven weerspiegelde als het wel eens meer op een woestijn lijkt dan op echt leven. We zoeken naar de goede richting en zagen tekens van hoop. Met de dood van Jezus als een slaaf lijkt het diepte- en eindpunt bereikt, maar vanuit die diepte waarin God heel het menselijk bestaan wilde delen, heeft Hij Jezus laten verrijzen tot nieuw leven. Dat vooral mensen in zware tijden dat nieuwe leven in het licht van de verrijzenis mogen ervaren, is onze hoop. De geloofsgemeenschap van de Dominicuskerk wenst u van harte een Zalig Pasen toe! In de viering van woord en communie op zondag 9 april om 10.00 uur was lekendominicaan Erik Borgman de voorganger. Graag reiken we u hier zijn overweging aan.
- Vieringen op zondag om 10.00 uur en daarnaast het dagelijkse getijdengebed. Meer informatie? Kijk bij de mededelingen en op onze activiteitenagenda. Bekijk op YouTube de reeks Jonge Hemelbestormers.
Zoeken
Rooster gebed en liturgie
Zaterdag 25 november – lauden 8:30 uur vespers 18:30 uur
Zondag 26 november, Christus, Koning van het heelal – geen lauden – 10:00 uur eucharistieviering – vespers 18:30 uur
Maandag 27 november – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Dinsdag 28 november – lauden 8:00 uur – WereldWake 9:30 uur – vespers 18:30 uur
Woensdag 29 november – lauden 8:00 uur – 19:00 uur oecumenische adventsvespers
Donderdag 30 november, apostel Andreas – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Vrijdag 1 december – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Zaterdag 2 december – lauden 8:30 uur vespers 18:30 uurZondag 3 december, Eerste Zondag van de Advent – geen lauden – 10:00 uur viering van bid & breakfast – vespers 18:30 uur
-
Recente berichten
Onderwerpen
Archief