In herinnering aan onze dierbare overledenen

Foto vocaal kwartet OculusZoals elk jaar vieren we op 2 november om 19.00 uur in onze kerk Allerzielen. Dit jaar wordt het een bijzondere viering, omdat vocaal kwartet Oculus met prachtige zang de viering zal komen opluisteren. Familieleden van de overledenen van afgelopen jaar uit onze gemeenschap worden speciaal uitgenodigd, waarbij ze het gedachteniskruisje mee naar huis nemen. Alle parochianen van de Dominicuskerk zijn uitgenodigd hun gestorven dierbaren te komen gedenken. Graag even vooraf aangeven of je hun naam of namen genoemd wilt hebben en voor hen een kaars wil komen opsteken.
Vocaal kwartet Oculus is een nieuw vocaal kwartet in Utrecht dat zich vooral toelegt op Spaanse, Italiaanse en Vlaamse muziek uit de renaissance. Het streven is om de klankwereld van deze muziek op een zo hoog mogelijk niveau te presenteren. Oculus bestaat uit Sonja Heimans (sopraan), Jacqueline Hoekstra (alt), Daniël van der Wal (tenor) en Raphaël Rijntjes (bariton). De naam Oculus, Latijn voor oog, verwijst naar het ontstaan van het kwartet in de wijk Oog in Al, al komen niet alle leden daarvandaan.


This entry was posted in Bezieling, Cultuur, Vieringen. Bookmark the permalink.