Gezinskerstviering 2021 online

Flyer Gezinskerkstviering 2021 - online

Evenals vorig jaar kan er vanwege corona geen Gezinskerstviering worden mee beleefd in de kerk. Maar we gaan wel online! De viering is vanaf 19.00 uur online te zien en blijft online staan op het YouTubekanaal van het Huis van Dominicus.

Dit jaar is de opbrengst van de Adventsactie in onze parochie bestemd voor een project in Zimbabwe. We willen moeders helpen om veilig te bevallen in Zimbabwe. U kunt uw bijdrage overmaken, onder vermelding van ADVENTSACTIE 2021, op:
▪ rekeningnummer: NL33 ABNA 0234 1592 27 t.n.v. Parochie St. Martinus, of
▪ rekeningnummer NL58 RABO 0140 8007 19 t.n.v. Parochie Licht van Christus

This entry was posted in Bezieling, Jeugd en jongeren, Nieuws, Vieringen, Wereld. Bookmark the permalink.