Gerrit Jan Westerveld gaat met pensioen

Gerrit Jan WesterveldPastor Gerrit Jan Westerveld heeft het bestuur van de drie samenwerkende parochies in Utrecht laten weten dat hij van een vervroegd pensioen wil gaan genieten, hetgeen zijn gezondheid zeker ten goede zal komen. Het bestuur heeft zijn verzoek gehonoreerd. Officieel zal Gerrit Jan per 1 juni zijn werkzaamheden als pastoraal werker van onze parochie neerleggen. Omdat hij nog een aantal verlofdagen te goed heeft, is in onderling overleg besloten dat zijn laatste werkdag zondag 15 april a.s. zal zijn. Uiteraard zal er eind mei of begin juni gelegenheid zijn om afscheid van Gerrit Jan te nemen, u wordt hierover tijdig geïnformeerd. We kennen Gerrit Jan al jaren door zijn voorgaan in onze kerk en vooral in de Antoniuskerk, zijn werk voor de band met kerken in de Roemeense hoofdstad Boekarest, zijn inzet voor de interreligieuze dialoog in onze stad en de band tussen Utrecht en Noord-Irak. Graag wensen we Gerrit Jan nog vele jaren toe in goede gezondheid!

This entry was posted in Nieuws, Samenleving, Wereld. Bookmark the permalink.