Jezus’ eerste leerlingen waren eenvoudige vissers die hij tot vissers van mensen maakte, zo klonk het in het evangelie van Lucas op zondag 10 februari. Lekendominicaan Erik Borgman bekeek in zijn overweging in de viering van deze zondag dit evangelie van vele kanten. Waarom koos Jezus vissers uit, en niet timmerlieden zoals hij zelf? Vissers zaaien niet zelf, ze weten niet tevoren of en wat ze gaan vangen. “We zijn geroepen zijn om elkaar vrij te maken, elkaar te vangen in het net van liefde en vrijheid, het net waar allerlei soorten mensen elkaar zien en beleven als een geschenk van God en in elkaar zien wat gemakkelijk onzichtbaar blijft, maar de liefde ziet het onzichtbare”, aldus Erik Borgman. Deze en andere overwegingen bieden wij u graag aan in de rubriek Ter inspiratie!
- Vieringen op zondag om 10.00 uur en daarnaast het dagelijkse getijdengebed. Meer informatie? Kijk bij de mededelingen en op onze activiteitenagenda. Bekijk op YouTube de reeks Jonge Hemelbestormers.
Zoeken
Rooster gebed en liturgie
Zaterdag 4 juli – lauden 8:30 uur – vespers 18:30 uur
Zondag 5 juli, Veertiende Zondag door het jaar – geen lauden – 10:00 uur eucharistieviering – vespers 18:30 uur
Maandag 6 juli – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Dinsdag 7 juli – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Woensdag 8 juli, Martelaren van Gorcum – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur-
Donderdag 9 juli – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Vrijdag 10 juli – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Zaterdag 11 juli – lauden 8:30 uur – vespers 18:30 uurZondag 12 juli, Vijftiende Zondag door het jaar – geen lauden – 10:00 uur woord- en communieviering – vespers 18:30 uur
-
Recente berichten
Onderwerpen
Archief
-


