Delen in het voetspoor van Sint Maarten

Initiaal met St. Marten die zijn mantel deelt - Parijs, Bibliothèque Mazarine, ms. 1729, f. 285 vTijdens de viering van Woord en Gebed op zondag 8 november om 10.00 uur waarin diaken Lex Janssen zal voorgaan is er ook een aparte kinderwoorddienst, waarin het verhaal van Sint Maarten centraal staat. Deze zondag zal er, net als overal in de stad, kleding worden verzameld voor de talloze mensen, die zonder bescherming in de kou moeten leven. De inzameling wordt verzorgd door de vormelingen van dit jaar. U kunt uw pakket afgeven vanaf een half uur vóór tot een kwartier ná de viering. In onze kerk is dat om vanaf 9.30 tot 10 uur en vanaf 11 uur tot 11.15 uur. Namens ‘mensen in de kou’ heel veel dank!

Op woensdag 11 november zamelen we tussen 18.00-20.30 uur weer houdbare producten in voor de voedselbank bij De Wijkplaats in Lombok. Kinderen, grote mensen mag ook, ga langs bij buren, opa, oma, bekenden en vraag of zij in de kast houdbare producten hebben staan, die ze aan de voedselbank willen geven en breng de producten naar de Dominicuskerk. Download en deel gerust de flyer (PDF)!

This entry was posted in Bezieling, Jeugd en jongeren, Nieuws, Samenleving, Vieringen. Bookmark the permalink.