Al enkele jaren houden we elke vrijdagmorgen om tien uur een wereldwake, een moment vsn gebed en bezinning midden op de dag. Achter in de kerk ligt dan een wereldkaart op de vloer en de deuren van de kerk gaan open. Vorig jaar kwamen we al met online versies van de teksten en de muzieksuggesties in de wereldwake. Sinds enkele weken maken we elke week een korte video van de wereldwake met minder tekst maar met live opgenomen muziek door gerenommeerde musici. In plaats van kaarsjes bij vele landen laten we dan licht schijnen op mensen in één bepaald land. Elke vrijdag zetten we de video’s op ons YouTube-kanaal. De video’s staan ook op de startpagina van de site van het Huis van Dominicus. Hopelijk inspireren ze ook u om verbonden te blijven met de grote wereld! Lees hier meer over de opzet en achtergrond van de wereldwake.
- Vieringen op zondag om 10.00 uur en daarnaast is er het getijdengebed. Meer informatie? Kijk bij de mededelingen en op onze activiteitenagenda. Bekijk op YouTube onze online-vieringen.
Zoeken
-
Recente berichten
Onderwerpen
Archief
Rooster gebed en liturgie
Zaterdag 25 juni, Onbevlekt Hart van Maria – lauden 8:30 uur – geen vespers
Zondag 26 juni, Dertiende Zondag door het jaar – geen lauden – 10:00 uur viering van woord en communie; vespers 18:30 uur
Maandag 27 juni – lauden 8:00 uur – geen vespers
Dinsdag 28 juni – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Woensdag 29 juni, apostelen Petrus en Paulus – lauden 8:00 uur – vespers 18:30 uur
Donderdag 30 juni – lauden 8:00 uur – geen vespers
Vrijdag 1 juli – lauden 8:00 uur – 10:00 uur Eerste Vrijdagviering – vespers 18:30 uur
Zaterdag 2 juli – lauden 8:30 uur – vespers 18:30 uurZondag 3 juli, Veertiende Zondag door het jaar – H. Johannes van Keulen o.p. – geen lauden – 10:00 uur eucharistieviering met Eertse Communie van tweekinderen; geen vespers